Essyla gaat door naar finale Songfestival

Essyla gaat door naar finale Songfestival

Essyla (30) is erin geslaagd om met het nummer “Dancing on the Ice” aanstaande zaterdag de finale van het Eurovisie Songfestival te bereiken. Het is sinds 2023 geleden dat ons land zich via de halve finales nog eens wist te plaatsen voor de finale van het Eurovisie Songfestival.

Ook Griekenland (Akylas met “Ferto”), Finland (Linda Lampenius x Pete Parkkonen met “Liekinheitin”), Zweden (Felicia met “My System”), Moldavië (Satoshi met “Viva, Moldoval”), Servië (Lavina met “Kraj Mene”), Kroatië (Lelek met “Andromeda”), Litouwen (Lion Ceccah met “Solo Quiero Mas”), Polen (Alicja met “Pray”) en Israël (Noam Bettan-Michelle) zien we zaterdag terug in de finale.

Na afloop van de eerste halve finale werd ook geloot voor de plaats in de finale. Zo zullen Griekenland, België en Servië in het eerste deel van de show optreden, terwijl Zweden, Litouwen en Polen in het tweede deel van de finale terechtkomen. De overige finalisten krijgen een plaats toegewezen door de producers van de finale.

Foto: Corinne Cumming/EBU

Deel dit artikel via:
Steun onze onafhankelijke LGBTQ+ journalistiek · Soutenez notre journalisme LGBTQ+ indépendant · Support our independent LGBTQ+ journalism
Trakteer ons op een koffie Offrez-nous un café Buy us a coffee

NL/FR/EN · Je kiest het definitieve bedrag op Buy Me a Coffee.

Reacties zijn uitgeschakeld.

Beluister ook onze TGLPDCST-podcast


Volg ons ook via:

  • Facebook
  • X/twitter
  • youtube
  • instagram
  • bluesky
  • threads
  • Patreon

Gerelateerd nieuws